Ogłoszenia

XII KAMPANIA BIAŁYCH SERC ZAPROSZENIE

W dniach 12.10 – 23.10 nasza szkoła bierze udział w XII KAMPANII BIAŁYCH SERC r. W tym roku kampania będzie przebiegać  pod hasłem: „W SIECI UZALEŻNIEŃ” i głównym tematem przewodnim będzie przemoc i agresja słowna w Internecie z jaką często młodzi ludzie spotykają się między innymi na portalach społecznościowych i późniejszy ich związek z negatywnym wyborem drogi jaką staje się uzależnienie.

Od tego roku Kampania Białych Serc jest już nie tylko ogólnopolskim sprzeciwem wobec narkotyków, ale staliśmy się EUROPEJSKIM SOLIDARNYM PROTESTEM PRZECIWKO UZALEŻNIENIOM, który w tym roku dotrze między innymi do Włoch, Ukrainy, Szwecji, Białorusi.

Rok temu w czasie XI Kampanii Białych Serc pod hasłem „S.O.S. DLA MŁODZIEŻY” wzięły udział 792 instytucje i organizacje w Polsce – łącznie solidarny protest zgromadził 144.925 osób.

 Solidaryzujemy  się  w proteście przeciwko narkotykom poprzez wywieszenie białych papierowych serduszek w oknach sal lekcyjnych i w na korytarzach szkolnych w dniach od 12 do 23 października 2016 r.

Zachęcamy wszystkich rodziców do obejrzenia spotu reklamującego tegoroczną Kampanię:

Link do spotu XII KBS:

https://youtu.be/_siYXdjq8Ww

Więcej informacji  także zdjęć na stronie Kampanii:

www.bialeserca.pl

https://www.facebook.com/Kampania-Bia%C5%82ych-Serc-1428740260679661/

Kampania pod patronatem honorowym MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ ANNY ZALEWSKIEJ.

 

Szkolny Koordynator Kampanii

Grzegorz Krakowiak

[Best_Wordpress_Gallery id=”55″ gal_title=”biale serca”]