Ogłoszenia

Rowerowy maj

Wspaniałe wyniki naszej szkoły  i klasy 3d

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji m.st. Warszawa i Zarządu Dróg Miejskich Rowerowy Maj 2017

Od 1 do 31 maja zadaniem uczniów było dojeżdżać do szkoły ekologicznym pojazdem takim jak ; rower, hulajnoga, deskorolka …..
Większość klas realizowała podjęte wyzwanie. Mimo kapryśnej aury, wokół szkoły można było zobaczyć mnóstwo zaparkowanych rowerów i hulajnóg. Uczniowie zaczynali każdy majowy dzień od zdrowego wysiłku sportowego.
Hulajnogi były też  inspiracją do poprowadzenia ciekawych zajęć wychowania fizycznego. Miały miejsce np. wyścigi na hulajnodze.
10 czerwca nastąpiło podsumowanie akcji.
W ostatecznej klasyfikacji nasza szkoła zajęła 25 miejsce wśród szkół warszawskich, na ponad 100 szkół uczestniczących w akcji.
Najlepszą klasą okazała się klasa 3D, której gratulujemy.
Przez chwilę zajmowaliśmy I miejsce wśród szkół praskich, ostatecznie uplasowaliśmy się na 2 miejscu na Pradze Południe.
Miłe i budujące jest to, iż po zakończonej akcji wielu uczniów i wiele uczennic w dalszym ciągu aktywnie dociera do szkoły i do domu. Mam nadzieję, że tak już wśród naszych uczniów zostanie.
Zapewne w przyszłym roku akcja zostanie powtórzona i powalczymy o jeszcze wyższą lokatę, może o pierwszeństwo wśród wszystkich szkół warszawskich. Na zdjęciach zwycięzcy z klasy 3d na posumowaniu akcji 10 czerwca – Plac Defilad.

opracowała U.Ł.

[Best_Wordpress_Gallery id=”96″ gal_title=”rowerowy maj”]