Ogłoszenia

28. Finał WOŚP – współpraca

Szanowni Państwo,
już 12 stycznia 2020 odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznego Finału jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. W Finał może włączyć się każdy – jako wolontariusz, organizator lub darczyńca. 

Hufiec ZHP Warszawa Praga – Południe skupiający dzieci i młodzież z Pragi – Południe już po raz kolejny będzie organizował sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uważamy, że najlepszą metodą wychowania młodego człowieka jest nauka przez działanie, dlatego zachęcamy Państwa oraz wszystkich uczniów i podopiecznych do aktywnego włączenia się w tegoroczny, 28. Finał WOŚP. 

Istnieją trzy możliwości działania:

  1. Puszka Stacjonarna – placówka wystawia specjalną, oznaczoną puszkę, do której może zbierać środki przez określony czas (zbiórka może odbywać się w dowolnym terminie między 15/12/2019 a 12/1/2020)

  2. Impreza zamknięta – nauczyciele i uczniowie organizują wydarzenie (przed samym Finałem WOŚP), podczas którego zebrane środki trafiają do puszek wolontariuszy (może to być festyn, turniej gier planszowych, festiwal, kiermasz itp.)

  3. Uczniowie ze szkoły zgłaszają się jako wolontariusze do sztabu.

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na adres sztab@pragapoludnie.zhp.pl do 31/12/2019. 

W razie dodatkowych pytań pozostaję do Państwa dyspozycji. 

Pozdrawiam,
Agata Plewa
Szefowa Sztabu Hufca ZHP Warszawa Praga – Południe #4626