Ogłoszenia

1% dla Rady Rodziców

Szanowni Państwo!
W ubiegłym roku po raz pierwszy przystąpiliśmy do akcji zebrania funduszy z 1% podatku dochodowego na rzecz dzieci uczęszczających do SP 163. Akcja cieszyła się Państwa zainteresowaniem, a na konto Rady Rodziców wpłynęło 878,30 zł, które przeznaczyliśmy na zakup sprzętów do obu budynków szkolnych. W tym roku szkolnym postanowiliśmy kontynuować współpracę z Fundacją „Rodzice Szkole” i zachęcamy wszystkich Państwa do przekazania 1% podatku w rozliczeniach PIT za 2019 rok na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły. Jak zawsze liczymy na Państwa życzliwość oraz gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci.
Co należy zrobić?
 
1. Obliczyć 1% należnego podatku
2. Jako Organizację Pożytku Publicznego wskazać Fundację „Rodzice Szkole” KRS: 0000268115  
3. W informacji uzupełniającej KONIECZNIE jako „Cel szczegółowy” wpisać: RADA RODZICÓW SP 163 WARSZAWA
 
Prosimy pamiętać o wpisaniu celu szczegółowego, ponieważ pozwoli to na właściwe zaksięgowanie wpłat i przekazanie na rzecz naszych uczniów.