Ogłoszenia

KONKURS -Wycieczka ekologiczna po zielonej metropolii warszawskiej

Szanowni Państwo, zapraszam uczniów z klas 1-3 i oddziałów 0 do udziału w konkursie „Wycieczka ekologiczna po zielonej metropolii warszawskiej.”
Konkurs organizowany jest przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct.
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy na wzór kartki z przewodnika w formacie A4 (1 kartka A4 opisująca 1-dniową wycieczkę), zawierającej np. ilustrację, zdjęcia
i opis wspaniałego miejsca godnego polecenia na wycieczkę w granicach Regionu Warszawskiego Stołecznego (RWS), obejmującego obszarem 9 powiatów z okolic Warszawy- grodziski, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski,
warszawski zachodni, wołomiński oraz m.st. Warszawa mającego status miasta na prawach powiatu.

Ważnym aspektem jest to, by wycieczka miała charakter ekologiczny lub sportowy i oferowała czas spędzony bez prądu: na rowerze, kajaku, spacerując, itp.

Praca powinna zawierać: nazwę miejsca, rysunki lub samodzielnie wykonane fotografie ilustrujące dane miejsce, opis wycieczki i miejsc wartych odwiedzenia, ew. mapę.

Należy mieć na uwadze, że odwiedzając jakieś miejsce powinno się pozostawić je w takim samym stanie, w jakim się je zastało. Dlatego podczas planowania wycieczki należy uwzględnić to, jak trzeba zadbać o środowisko naturalne podczas podróży.

Więcej informacji : https://liblink.pl/1qnVVzcWf0
Prace należy przynosić do 20 października do wychowawcy klasy wraz z wypełnionym FORMULARZEM.

Z poważaniem Katarzyna Michalak

Regulamin konkursu 2020[PDF]

Regulamin konkursu przyrodniczego 2020 [DOCX]

18- Formularz zgloszeniowy 2020[PDF]

18+ Formularz zgloszeniowy 2020[PDF]