wydarzenia

Warszawska Wigilia z dostawą

Szanowni Państwo,

w imieniu Dyrektora Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, uprzejmie proszę  o zapoznanie się z poniższą informacją, dotyczącą organizacji WARSZAWSKIEJ WIGILII Z DOSTAWĄ oraz przesłanie – w miarę możliwości – do uczniów i  nauczycieli z Państwa Szkoły/Palcówki.

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy  organizuje WARSZAWSKĄ WIGILIĘ Z DOSTAWĄ, której założeniem jest dostarczenie w Wigilię 24 grudnia (niczym Św. Mikołaj) m.in. do seniorów, osób samotnych, osób z niepełnosprawnościami, osób znajdujących się w trudnej sytuacji, przygotowanych świątecznych paczek, które będą zawierać tradycyjny wigilijny posiłek, słodycze i drobne upominki.

Szczególnie ważna dla powodzenia przedsięwzięcia jest praca Wolontariuszy przede wszystkim w dostarczaniu paczek do Mieszkańców w danej dzielnicy. Przygotowujemy aż 8000 paczek, ale tylko z Waszą pomocą dostarczymy je na czas.

Jeśli chcecie Państwo pomóc i jesteście zmotoryzowani  lub znacie osoby, które chciałby zostać WOLONTARIUSZAMI i dostawcami Warszawskiej Wigilii. Proszę zgłoście się.

Zgłoszeń można dokonać poprzez stronę Ochotnicy Warszawscy lub bezpośrednio poprzez formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji znajdziecie na www.facebook.com/wolnemiejscewarszawa