Ogłoszenia

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia, to okazja by podziękować, wszystkim, którzy w pędzie naszej codzienności pamiętają o innych.

Wszystkim Wolontariuszom z Naszej Szkoły z okazji ich święta, życzymy wiele satysfakcji i nie słabnącego zapału do dalszego działania, a także nowych pomysłów wspierania potrzebujących, samych sukcesów oraz coraz liczniejszych naśladowców!

      Dziękujemy Wam, że w chwilach potrzeby chętnie okazujecie swe wrażliwe serce, dobrą wolę i chęć niesienia bezinteresownej pomocy.

Dziękujemy, że jesteście!

Specjalne podziękowania składamy uczniom Naszej Szkoły, którzy włączyli się w prace wykończeniowe z Fundacją ORANGE.
Dziękujemy Wam, że  znaleźliście czas w wakacje na zagruntowanie ścian oraz wykonanie prac związanych
z porządkowaniem, po wykonanej nieodpłatnej usłudze malarskiej przez pracowników Fundacji ORANGE. Dzięki Waszemu działaniu, szkolne pomieszczenie przeznaczone na jadalnię oraz miejsce spotkań dla dzieci i młodzieży po godzinach pracy szkoły, nabrało blasku.
         Zuzia, Kacper i Mateusz jesteśmy z Was dumni. Serdeczne podziękowania składamy także Rodzicom, za wyrażenie zgody na uzyskane pomocy ze strony Państwa dzieci.