Ogłoszenia

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo, 

20 listopada w Naszej Szkole obchodziliśmy wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Z tej okazji Nasza szkoła włączyła się do akcji organizowanych przez UNICEF. W ramach projektu w szkole zostały przeprowadzone warsztaty dotyczące Praw Dziecka oraz konkursy dla uczniów.  

Co roku UNICEF zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszelkich możliwych działaniach podejmowanych w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane. Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy administracyjni przyszli więc tego dnia do szkoły ubrani na niebiesko.  

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i aktywny udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Paulinę Puchniak i Katarzynę Michalak.  

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu:  

Oddziały 0-3:I miejsce – Michał Stankiewicz kl.3cII miejsce – Dominik Cybulski kl.2cIII miejsce – Julia Wolak-Kostrzewa kl.2c

Oddziały 4-8:I miejsce – Blanka Szayer kl.4bWyróżnienia: Antoni Kluś kl.3c, Aleksandra Pęcherska kl.1b, Jagoda Orczyk kl.3e.Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

Czekamy również do 10 stycznie na wyniki ogólnopolskiego konkursu Rzecznika Praw Dziecka. Trzymamy kciuki!  

Zapraszamy do obejrzenia Naszych gazetek i prac. 

Z poważaniem Katarzyna Michalak, Paulina Puchniak