Ogłoszenia

„Koduj z Gigantami” Bezpłatne warsztaty będą organizowane w Naszej Szkole! Zapraszamy!

„Koduj z Gigantami” to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Motywem przewodnim warsztatów będą szyfry i zagadki.
Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ośrodek Rozwoju Edukacji, NASK oraz Pan Prezydent Miasta Stołecznego Warszawa Rafał Trzaskowski. Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszych placówkach zlokalizowanych w większości dzielnic Warszawy oraz online, w technologii wirtualnych klas.
Dla Uczniów z Warszawy i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:
klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Editionklasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventorklasy 7-8: wstęp do programowania w C#szkoła średnia: wstęp do programowania w C#
 
Termin warsztatów to 5-27 lutego 2022
 
Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl.
 
Będziemy wdzięczni za zaangażowanie i pomoc w przekazaniu informacji o wydarzeniu do
 
Państwa uczniów i ich rodziców. Można to uczynić poprzez wysłanie maili lub informacji przez dziennik elektroniczny, publikacje na stronie, fanpagu szkoły, Facebooku lub innych formy przekazu.
 
W załączeniu przesyłam dodatkowe materiały informacyjne do udostępnienia uczniom i ich rodzicom, a w razie dodatkowych pytań służę pomocą. 
 
Aleksandra Kaczmarek | Koordynator ds. szkoleń i rozwoju
a: Giganci Programowania | Słomińskiego 15 | 00-195 Warszawaw: www.giganciprogramowania.edu.plm: +48 513 690 506