Ogłoszenia

Projekt „Wszystkie Kolory Świata”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie 

Dnia 8 marca w Naszej Szkole świętowaliśmy Dzień „Wszystkich Kolorów Świata”. W tym dniu wspólnie kolorowaliśmy mapę Europy, bawiliśmy się przy muzyce z różnych zakątków świata oraz tworzyliśmy plakaty z ciekawostkami z różnych krajów. 

Jednym z elementów projektu UNICEF był konkurs na najoryginalniejszą laleczkę. Dnia 4 marca w Naszej Szkole odbyły się wybory na laleczkę, która wzięła udział w ogólnopolskim konkursie UNICEF.  Wszystkie laleczki były wyjątkowe i bardzo starannie wykonane. Społeczność Naszej Szkoły w drodze głosowania wybrała laleczkę wykonaną przez uczennice klasy 8a Marię R. Serdeczne gratulację! :) 

Zapraszamy do głosowania na laleczkę z Naszej Szkoły w drugim etapie konkursu, który rozpoczął się 10 marca o godzinie 11:00 i będzie trwać do 18 marca do godziny 11:00. Osoby, które chcą oddać głos, muszą wejść na stronę konkursową wybrać konkretne zdjęcie i oddać na nie głos logując się na swoje konto Facebook. Każdy może oddać JEDEN głos. Zachęcam więc do informowania o konkursie rodzinę, znajomych. 

Nagrodą jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF- Majki Jeżowskiej. 

Strona do glosowania: https://wszystkiekoloryswiata.unicef.pl 

Link do laleczki Marysi: https://wszystkiekoloryswiata.unicef.pl/lalka/140

Bardzo dziękuję za wszystkie laleczki, nauczycielom za przeprowadzone warsztaty związane z projektem. 

Przypominam, że do 21 marca można przynosić do sali 101 lub świetlicy szkolnej wykonane laleczki, które 23 marca będzie można zakupić na szkolnym kiermaszu. 

Zapraszam do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Michalak