Ogłoszenia

Bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży w OSiR Praga-Południe

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne w ramach Programu zagospodarowania konstruktywnego czasu wolnego poprzez zapobieganie agresji poprzez sport. Szczegóły programu i zadania z którego jest realizowany ww. program znajdują się na stronie: www.osir.waw.pl.

Zajęcia odbywają się w maju i czerwcu 2022r. W ramach ww. programu dzieci i młodzież mogą aktywnie spędzać czas po szkole. Instruktorzy prowadzący zajęcia realizują takie elementy profilaktyki jak np. znajomość siebie i swoich emocji, mocne strony uczestnika, stawianie celów i ich osiąganie, uczenie się konstruktywnej rywalizacji, zasady fair-play).

Zajęcia obejmują m.in.:

  • na Stadionie „Podskarbińska”: zajęcia lekkoatletyczne i ogólnorozwojowe w oparciu o lekkoatletykę oraz biegowe,
  • na Pływalni „Wodnik”: naukę i doskonalenie pływania na basenie oraz zajęcia sensomotoryczne z elementami judo i zapasów w sali fitness.
  • na Pływalni „Szuwarek”: zajęcia sensomotoryczne dla dzieci z elementami judo i zapasów w sali fitness.
  • w Hali „Saska”: kręgle oraz w hali sportowej – gry zespołowe, tenis stołowy, unihokej, gimnastykę, ćwiczenia kształtujące, lekkoatletykę, badminton, gry i zabawy.
  • w Hali „Siennicka”: wspinaczkę na ściance oraz gimnastykę z elementami lekkiej atletyki.

Szczegółowych informacji w sprawie realizacji programu udziela koordynator – mail: mkuriata@osir.waw.pl i tel. 222776028.