Ogłoszenia

Odkrywcy z Matplanety

„MATPLANETOWY ODKRYWCO” – CZEKAMY NA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach matematycznych pod hasłem „Odkrywcy z Matplanety” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych znajdujących się na terenie miasta stołecznego Warszawy (I edycja). Proponujemy zajęcia ukierunkowane na rozwój kompetencji matematycznych oraz myślenia logicznego w atmosferze zabawy i współpracy.

Jest nam niezmiernie miło, że powyższe wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
W ramach wydarzenia organizujemy po 3 warsztaty matematyczne w każdej z dzielnic, na terenie naszych Centrów Edukacyjnych (54 warsztaty). Na powyższe warsztaty uczniowie są zapisywani indywidualnie przez opiekunów ZAPISY.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowo 3 najliczniej reprezentowane klasy ze szkół w danej dzielnicy otrzymają od Matplanety bezpłatny warsztat dla całej klasy, który przeprowadzimy na terenie (może Twojej!) szkoły (54 dodatkowe warsztaty). Warsztaty zostaną przeprowadzone w miesiącach maj – czerwiec 2023 r.

Zapoznaj się z Regulaminem .

Dla uczestników naszych warsztatów przygotowaliśmy:

1 klasa
Matematyczni detektywi – dzieci wcielą się w rolę detektywów, których zadaniem będzie odkrycie układu cyfr spełniających warunek sumy.

2 klasa
Matematyczna restauracja – przygotowując matematyczne sałatki przećwiczymy stosowanie pojęć typu dwa razy więcej, dwa razy mniej, o dwa więcej, o dwa mniej.

3 klasa
W krainie symetrii – zadaniem dzieci będzie przygotowanie mozaiki z figur z zadaną liczbą linii symetrii oraz zbadanie liczby linii symetrii w różnych obiektach.

W przypadku pytań służymy pomocą pod numerem telefonu 22/100-53-47 lub mailowo na biuro@matplaneta.pl.

Zespół Matplanety