Ogłoszenia

Dzień Dziecka w zdrowym stylu – 1 czerwca dziedziniec Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego   

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Mazowiecki Urząd Wojewódzki oraz Wojewoda Mazowiecki Tobiasz Bocheński zapraszają na Dzień Dziecka w zdrowym stylu, który odbędzie się 1 czerwca na dziedzińcu MUW w Warszawie (pl. Bankowy 3/5). Wydarzenie odbywać się będzie w godz. 10:00 -14:00.

Kurs pierwszej pomocy, malowanie twarzy, tor przeszkód, zwiedzanie wozu strażackiego oraz radiowozu policyjnego, a także pokaz tresury psów straży granicznej to tylko część atrakcji, które czekać będą na dzieci w najbliższy czwartek przed Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie.

W gronie partnerów, którzy zaprezentują się w trakcie imprezy znajdują się Komenda

Stołeczna Policji, Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie, Komenda Wojewódzkiej Straży Pożarnej, Inspektorat Jakości Handlowej Art. RolnoSpożywczych, 6. Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej, Nadwiślańska Straż Graniczna, Chorągiew Stołeczna ZHP im. Bohaterów Warszawy. 

Nie zabraknie również reprezentantów Wydziału Państwowego Ratownictwa Medycznego w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim, którzy zaprezentują karetkę, medyczny samochód osobowy, motor-ambulans oraz przeprowadzą szkolenie z kursu pierwszej pomocy.  W trakcie Dnia Dziecka w MUW odbędą się także, quizy i konkursy edukacyjne z zakresu zdrowego żywienia, sportu oraz bezpieczeństwa.

Wydarzenie odbywać się będzie w godz. 10:00 -14:00. 

Celem pikniku jest nie tylko zapewnienie dzieciom rozrywki w dniu ich święta, ale także promocja aktywnego stylu życia oraz profilaktyki zdrowotnej. Wierzymy, iż dla młodych uczestników będzie on inspiracją przed zbliżającymi się wakacjami. 

Wstęp wolny.