Kącik hobbysty

Cześć, mam na imię Tomek i jestem uczniem klasy III d.

Moim hobby jest piłka nożna. Należę do klubu piłkarskiego Korona Warszawa, od dwóch lat regularnie trenuję dwa razy w tygodniu. Bardzo lubię grać w piłkę nożną. W klubie gram jako napastnik, często udaje mi się zdobyć bramkę, co bardzo pomaga naszej drużynie. Ostatnio zajęliśmy czwarte miejsce w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W każdy weekend przez ostatnie dwa miesiące spotykaliśmy się na meczach w ramach rozgrywek z drużynami piłkarskimi z całej Warszawy i okolic.
Wcześniej, przed wakacjami na innych rozgrywkach zajęliśmy drużynowo trzecie miejsce. Generalnie, jeśli tylko mam trochę wolnego czasu, to najchętniej spędzam go z moimi kolegami oraz starszym bratem grając w piłkę.

Polecam wszystkim kolegom grę w piłkę nożną ![Best_Wordpress_Gallery id=”70″ gal_title=”hobby tomek 3b”]


Cześć, mam na imię Gabrysia i jestem uczennicą klasy III d.

Moją największą pasją jest pływanie. Najbardziej lubię pływać krytą żabką i kraulem. Co tydzień chodzę na zajęcia pływackie na basen Szuwarek. Wielką frajdę sprawia mi też skakanie do wody na główkę i „na bombę”. Co roku, w wakacje, jeżdżę na obozy pływackie do Kozienic, gdzie mam bardzo intensywne zajęcia sportowe – dają nam tam niezły wycisk.
Drugim moim hobby jest ceramika. Na tych zajęciach mogę ulepić z gliny to co chcę. Po ulepieniu, gotowa rzeźba, trafia do pieca. Potem jest malowana i ponownie wypalana. Do tej pory ulepiłam m.in. trzy miski dla mojego żółwia Onara, minionka, czerwoną miseczkę dla Mamy, mnóstwo różnokolorowych serduszek, a nawet zrobiłam ceramicznego żółwia.
Obydwie pasje sprawiają mi wiele radości i wszystkim je polecam !gab

 


Jestem Lena z klasy IIId
Uwielbiam być  cały czas w ruchu.
Moim największym hobby jest TANIEC.

Gdy byłam w pierwszej klasie rodzice zaprowadzili mnie na zajęcia taneczne do Egurrola Dance Studio. Od tego czasu w każdą sobotę spotykam się na 2-godzinne zajęcia z tańca nowoczesnego z innymi dziewczynkami w moim wieku.
Na lekcji tańca mamy rozgrzewkę, na której rozciągamy się, poznajemy elementy akrobatyki, a potem ćwiczymy układy taneczne grupowe i w duetach. W każdym semestrze mamy dwa występy i mamy wtedy okazję wystąpić przed ogromną publicznością i rywalizować o nagrody. Z moją grupą udało mi się zając miejsce na podium oraz otrzymać wyróżnienia. A z obozu tanecznego wróciłam z nagrodą za pierwsze miejsce w duecie tanecznym.  Uwielbiam tańczyć, wymyślać nowe układy i poznawać nowe figury taneczne.
Drugim moim hobby, które też jest związane ze sportem jest jazda na rolkach. Od dawna lubiłam na nich jeździć razem  z siostrą. Od roku chodzę do szkoły „iloverolki” na super zajęcia prowadzone przez mistrzynie jazdy na rolkach. Uczymy się tam jazdy slalomowej oraz jazdy po mieście. Zawsze jeździmy w kasku i ochraniaczach na nadgarstki, kolana i łokcie. Dzięki tym zajęciom umiem szybko jeździć przekładanką do przodu i tyłu, robić różne triki, skakać z murków i ogólnie szaleć na rolkach. Czasami spotykamy się na zawodach Mini Bladecross, są to wyścigi po trasie oznaczonej taśmami, na której są przeszkody takie jak opony i boksy. Jest to świetna zabawa i rywalizacja.
Moje hobby pozwala mi na fajne i zdrowe spędzanie wolnego czasu. Staram się poznawać nowe sporty i szukać kolejnego hobby…..

[Best_Wordpress_Gallery id=”60″ gal_title=”lena”]