Ogłoszenia

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 29 września 2017 r. nasza szkoła wzięła udział w akcji

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

organizowanej pod hasłem

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja miała zachęcić wszystkich do sprawdzenia swojej znajomości tabliczki mnożenia. Uczestniczyli w niej zarówno uczniowie jak i pracownicy szkoły.

Na przerwach i na lekcjach, można było zmierzyć się z zadaniami z zakresu mnożenia i dzielenia. Uczniowie klas II i III SP robili to pod opieką Pani Krystyny Bęben i Pani Jolanty Rachowskiej, klas IV – VII oraz II i III gimnazjalnej pod opieką nauczycieli matematyki. A po południu swoich sił uczniowie próbowali w szkolnej świetlicy, gdzie wspomagała ich w tym Pani Anna Skopek.

W ruch poszły łamigłówki, losy i Karty Grabowskiego. Okazało się, że nauka może być też świetną zabawą. J

Ponad 150 osób, które w trakcie tych matematycznych potyczek udzieliło bezbłędnych odpowiedzi, zdobyło tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Liczymy że za rok w naszej szkole Ekspertów będzie jeszcze więcej. J

Jesteśmy pod wrażeniem i serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy też wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w akcję.

Krystyna Bęben
Agnieszka Polkowska

[Best_Wordpress_Gallery id=”206″ gal_title=”27 X 2017 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”]