Ogłoszenia

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

9 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach 100. rocznicy odzyskania niepodległości. W tym dniu odbyły się liczne występy przygotowane przez uczniów klasy II c, Szkolnego Teatru Muzycznego „Zośka” oraz uczniów klas VI – VIII i oddziałów gimnazjalnych. Podsumowaliśmy również udział naszej szkoły w ogólnopolskiej innowacji pedagogicznej pod hasłem: „A to Polska właśnie” – 100 kartek pocztowych zaprojektowanych przez naszych uczniów zostało wysłane do 100 różnych szkół w całej Polsce. W ramach tej akcji nasza szkoła również otrzymała 100 kartek pocztowych. Dla uczczenia rocznicy w obydwu budynkach zawisły liczne wystawy i dekoracje.

O godzinie 11.11 wszyscy uczniowie zaśpiewali cztery zwrotki hymnu Polski. W ten sposób przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej” promowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.