Ogłoszenia

Piknik Rodzinny z okazji Święta Szkoły

16 czerwca 2023 r.  w naszej szkole obchodziliśmy Święto Szkoły. Od Rana Grupa Historyczno–Edukacyjna prowadziła warsztaty dla młodych rekrutów, zaś po południu cała społeczność szkolna wzięła udział w ogromnym przedsięwzięciu – Pikniku Rodzinnym pod hasłem: „Warszawa, ja i ty”, który swą formułą połączył nie tylko Warszawiaków, ale również naszych przyjaciół z Ukrainy, dla których nasze miasto, nasza dzielnica i nasza szkoła stały się częścią życia.  Imprezę  tę objął honorowym patronatem Burmistrz Dzielnicy Praga – Południe Pan Tomasz Kucharski, a swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz dzielnicy. Partnerami tegorocznego pikniku byli: Grupa Historyczno-Edukacyjna Szare Szeregi, drużyna harcerska im. Stanisława Sieradzkiego „Śwista”, Centrum Promocji Kultury Praga – Południe, Spółdzielnia Ostrobramska, a także Zgrani.pl, MATPLANETA, Radość z gotowania – studio kulinarne dla dzieci i firma KAMIS.

Podczas pikniku wystąpili nasi utalentowani  uczniowie oraz zaproszeni goście, klasowe drużyny wzięły udział w konkursie na najpiękniejszy WARSZAWSKI KAPELUSZ, a swoją wiedzę uczniowie mogli sprawdzić w konkursie o Warszawie.

Pokazy taneczne i wspólną zumbę zapewniła szkoła taneczna MULTI DANCE. Ponadto uczestnicy imprezy mogli obejrzeć pokazy judo i karate przygotowane przez kluby sportowe i wziąć udział w zawodach przeciągania liny.

Wiele atrakcji zapewniły różnorodne stoiska klasowe, a Rada Rodziców i samorząd uczniowski zapewnili coś dla ciała – kawiarenkę, lemoniadę i grilla. Szczególnym uznaniem cieszyło się stoisko z potrawami ukraińskimi, gdzie można było spróbować przepysznych ukraińskich przysmaków.