Ogłoszenia

Mikołajki na sportowo

W dniu 20 grudnia 2023 roku w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie- Mikołajki na sportowo, uczniowie klas 4-7 wraz z nauczycielami wychowania fizycznego w strojach Mikołaja zamienili nasze szkolne korytarze w prawdziwą sportową przestrzeń pełną aktywności fizycznej, ale przede wszystkim zabawy i wspólnie spędzonego czasu. W naszą sportową odyseję włączyli się nie tylko uczniowie , ale także nauczyciele i dyrekcja szkoły. Oprócz stacji z poszczególnych dziedzin sportowych , jedną z atrakcji był konkurs na najciekawszy strój sportowy , pierwsze miejsce zajął Aleksnder Próchno z klasy 7d, II miejsce Laura Szwarc z klasy 5d, Arina Tkatchuk z 5a i III miejsce Jan Ciecierski z 7d. Na koniec odbył się podsumowujący apel , na którym wszyscy uczestnicy Mikołajek jednogłośnie stwierdzili , że był to wspaniały dzień w naszej szkole.