Ogłoszenia

zapisy na warsztaty Koduj z Gigantami

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zapisy na warsztaty Koduj z Gigantami właśnie ruszyły. Są to największe w Polsce, całkowicie bezpłatne, warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży. Mają one na celu stworzenie nowych perspektyw do rozwoju poprzez naukę programowania, niezależnie od miejsca zamieszkania czy sytuacji finansowej. Razem z Ministerstwem Edukacji Narodowej, które wspiera akcję patronatem honorowym, zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.
W 14. edycji Koduj z Gigantami, tym razem pod hasłem Poszukiwacze Kodu, skupimy się nad rozwijaniem interdyscyplinarnych umiejętności dzieci, poprzez wzbudzanie w nich pasji odkrywania i eksploracji. Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.
Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie (w ponad 100 miastach) jak i online i potrwają od 20 stycznia do 03 marca. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 rok życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo.

Aby wziął udział w zajęciach wystarczy indywidualnie zapisać się na stronie

https://info.kodujzgigantami.pl/szkoly