Ogłoszenia

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy, wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego Naszej Szkoły, wraz z rodzicami, na spotkanie adaptacyjne, które organizujemy dnia 31 sierpnia 2021 r. o godz. 16:30.
Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej Naszej Szkoły.

 1. Dzieci z oddziału 0A, wraz z jednym rodzicem, wchodzą do Szkoły wejściem głównym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi:
  • dystans od kolejnego opiekuna z dzieckiem/dziećmi min. 1,5 m,
  • dystans od pracowników szkoły min. 1,5 m,
  • opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli, m.in. stosować środki ochronne w postaci maseczek oraz dezynfekować ręce lub użyć rękawiczek jednorazowych.
  • Rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w maseczki do zastosowania w przestrzeni publicznej (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa) oraz w przestrzeni wspólnej szkoły, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu.
 2. O godzinie 16.40 nauczyciel z dziećmi, udaje się do sali dydaktycznej. Dzieci poznają wychowawców, zapoznają się ze szkolnym budynkiem (sala dydaktyczna, stołówka, szatnia, toaleta), a także wezmą udział w zajęciach adaptacyjnych.
 3. W tym czasie rodzice spotykają się z zespołem kierowniczym, gdzie:
  • zostaną omówione zasady funkcjonowania oddziału przedszkolnego;
  • rodzice otrzymają niezbędne dokumenty (do podpisu);
  • zostaną udzielone odpowiedzi na wszelkie, nurtujące rodziców, pytania
 4. Po spotkaniu-około godziny 17:10, rodzice z dziećmi, opuszczają teren Szkoły wyjściem głównym.

Celem spotkania jest adaptacja dzieci, wzajemne poznanie się najmłodszych członków Naszej Społeczności.
Zapraszamy!