Ogłoszenia

PUK PUK TO JA PIERWSZAK

Szanowni Rodzice Naszych przyszłorocznych Pierwszaków. Zachęcam do zapoznania się z ofertą zajęć świetlicowych, prowadzonych w Naszej Szkole. Nasze ŚWIETLICZAKI nigdy się nie nudzą-odkrywają i realizują swoje pasje. W Naszej świetlicy jest aktywnie, twórczo i zawsze bardzo wesoło.Szczególnie zapraszam do udziału w zajęciach teatralnych (nasza nauczycielka prowadząca kółko teatralne, pani Ewa, jest m.in aktorką!), zajęciach ceramicznych (mamy własną pracownię ceramiczną- zajęcia są bezpłatne!) oraz plastycznych (dzieci poznają różnorodne techniki plastyczne- a efekty ich pracy zachwycają wszystkich), ruchowych (bo sport, to zdrowie), a także rozwijających uzdolnienia matematyczne (gry matematyczne, kodowanie). Ogromną popularnością cieszą się nasze świetlicowe konkursy-mnóstwo dzieci bierze w nich udział zdobywając nagrody.Proszę spojrzeć na naszą stronę na FB i przekonać się jak cudownie i kreatywnie może dziecko spędzić czas po lekcjach.Jeżeli polubicie Państwo naszą stronę-będzie nam niezmiernie miło.Link:https://liblink.pl/SGOV4AYwWINiedługo pojawi się oferta edukacyjna Naszej Szkoły-zapraszamy do śledzenia naszej szkolnej strony internetowej.